حوله خشک کن آلومینیومی
محصولات ۲۸ شهریور ۱۳۹۶

حوله خشک کن آلومینیومی

حوله خشک کن آلومینیومی شرکت اوزدمیر تبریز

شرکت تولیدی اوزدمیر از معدود شرکت های تولید کننده رادیاتور پانلی در کشور می باشد که اقدام به تولید حوله خشک کن آلومینیومی هم می کند .

کیفیت فوق العاده وجه تمایز قابل توجه محصولات تولیدی شرکت اوزدمیر با دیگر تولید کنندگان این محصول در سطح ایران است و در این زمینه شرکت اوزدمیر با تجربه چندین ساله در تولید انواع آن اقدام به تولید طرح جدیدی از حوله خشک کن از روی نمونه ی ترکیه ای نموده است. که در حال حاضر مشابه دیگری در ایران ندارد و آنها را نیز همچون نمونه های دیگر شرکت با ده سال گارانتی عرضه می کند .

توضیح در مورد حوله خشک کن آنادایز : این مدل بر خلاف سایر مدل ها از رنگ برای محصول استفاده نمی شود و در واقع از آنادایز کردن (ایجاد نوعی از لایهٔ اکسیدی یا هیدروکسیدی بر روی فلزات با روش شیمیایی یا الکتروشیمیایی) برای تنوع رنگ محصول استفاده شده است .که علاوه بر استحکام و محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگی باعث زیبایی خیره کننده محصول در تنوع رنگی مختلف می شود.

در بازار تولید این محصول متاسفانه رقابتی برای تولید کالایی با کیفیت خیلی پایین برای کم کردن قیمت تمام شده محصول اینحاد شده که فقط به سود تولید کننده و فروشنده است و مصرف کننده هیچ منفعتی در این میان نمی برد و بعد از دوسال به احتمال زیاد کالای خریداری شده به علت کیفیت پایین مواد اولیه مستحلک شده و هزینه مازادی بر دوش مصرف کننده خواهد شد.شرکت اوزدمیر به دور از سودجویی این گونه اشخاص، تمرکز خود بر روی تولید با کیفیت و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان نموده است .

مصارف حوله خشک کن آلومینیومی

امروزه کمتر خانه ای است که ساخته شود و در آن حوله خشک استفاده نشود و پای ثابت سرویس بهداشتی و حمام منزل است .

حوله خشک کن علاوه بر وظیفه خشک کردن حوله ها در واقع وظیفه‌ی اصلیش گرم کردن محیط سرویس بهداشتی و حمام و رختکن حمام است .

سایز و رنگ نمونه معمولی

در چهار سایز ۶۰ و ۸۰ و ۱۰۰ و ۱۲۰ سانت با آکس ۵۰ و با رنگ سفید

سایز و رنگ نمونه حوله خشک کن آنادایز

در دو سایز ۸۰ و ۱۰۰ سانت با آکس ۵۰۰ و در سه رنگ گلد، سیلور و گلد-سیلور عرضه می شود

محصولات مرتبت