درباره ما

شرکت اوزدمیر تبریز :

کارخانه تولید رادیاتور اوزدمیر در سال ۱۳۹۲ شمسی با سرمایه گذاری مستقیم برای تامین نیاز بازار داخلی کشور ایران برای رادیاتور پانلی کارش را شروع کرد و همزمان با افزایش کیفیت و مقدار تولید سالیانه در کنار واحد تحقیق و توسعه R&D، شرکت اقدام به تولید انواع دیگر رادیاتور منجمله رادیاتور های دایکاست آلومینیومی و رادیاتور حوله خشک کن های معمولی و لوکس نمود. در سال های اخیر علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور ایران، بخشی از نیاز کشور عراق  بابت رادیاتور نیز به همت مدیران، واحد بازرگانی و نمایندگان شرکت مرتفع گردید. کیفیت خوب محصولات تولیدی و ارائه خدمات مستقیم پس از فروش توسط نمایندگان و همچنین ارائه بیشترین مدت زمان گارانتی، اعتماد و تایید مصرف کنندگان  از شاخصه های اصلی این شرکت در کنار تبعیت از استاندارد های کیفی ایرانی و خارجی است .

کارخانه تولید رادیاتور اوزدمیر با همکاری برادران نصیری در مهر سال ۹۳ راه اندازی شد. تنها رادیاتور پنلی در ایران که از تکنولوژی پیشرفته در آن استفاده می شود و باعث هرچه بیشتر شدن کیفیت نقطه جوش ها و کیفیت کلی رادیاتور می شود . بعد از شروع مدت کوتاهی از تولید همه ایرادات محصول برطرف و در صدد اخذ گواهی های بین المللی برای امکان صادرات محصول برآمدیم که خوشبختانه کیفیت محصول بسیار مطلوب و در این راستا توانستیم استاندارد CE  اروپا را کسب کنیم و در حال حاظر تک تک محصولات تولیدی کارخانه زیر نظر کارشناس اداره استاندارد برای ارائه محصول با حداکثر استاندارد می باشند.

رادیاتور پانلی این شرکت در سه طرح متنوع به بازار های داخلی و خارجی عرضه شود . مفتخریم در این زمینه به اطلاع شما نیز برسانیم که کیفیت محصول این امکان را برای ما ایجاد کرده است که تا ۱۵ سال برای بعضی از  محصولات تولیدیمان گارانتی بدهیم . و برای حمایت از مصرف کننده محترم اکثر رادیاتور های تولیدی شرکت دارای بیمه نامه خسارت بیمه ایران به مدت ۵ سال به مبلغ ۵۰ میلیون ریال می باشند تا در صورت سوراخ شدگی احتمالی خسارات ایجاد شده از این طریق مثلا آسیب رسیدن به پارکت محل تا سقف ۵۰ میلیون ریال در کل ایران بیمه می گردد .